Informace o webu a podmínky používání

Tohle je soukromý web, který slouží k zapisování si osobních poznámek a vyjádření postojů několika lidí (provozovatelů). Každý je jiná osoba a smýšlí jinak, tudíž se můžou některé názory na jisté věci lišit. Nikdo z provozovatelů nikoho k ničemu nenabádá, a každý návštěvník (uživatel) je zodpovědný sám za svoje činy a komentáře. Tohle je [má být] svobodná země, kde lidé mohou své názory prezentovat. Tudíž všechny naše příspěvky bude moci každý komentovat. Tyto komentáře nebudeme nijak cenzurovat a rozhodně za ně nepřebíráme žádnou zodpovědnost. Jediné co bude mazáno, jsou spam zprávy, reklamy a trollové (lidé, kteří sem nepřišli vyjádřit svůj názor a bavit se o něm, ale jen nadávat a urážet všechny). Chování, které bude překračovat meze, a bude námi vyhodnoceno jako trollovské, může vést k banu jedince z diskuze, či webu. Odkazy na jiné weby jsou povoleny, dokud budou k tématu. Přejeme si věcnou diskuzi, bez zbytečných osobních útoků. Každý příspěvek je vítán. Dodržujte prosím pravidla slušného chování.

Všechno zde reprezentuje názory jednotlivců, kteří zde přispívají. Nebereme za nikoho z návštěvníků zodpovědnost za jeho komentáře, či činy. Pokud návštěvník použije něco z tohoto webu a přivodí tak jakoukoli újmu sobě, či někomu jinému, tak za tohle chování též nepřebíráme žádnou zodpovědnost.

Vyhrazujeme si právo použít příspěvek a nick uživatele (to platí i k e-mailové korespondenci) při vytváření našich příspěvků (reakcích na tyto komentáře, maily atd.).

Je zakázáno kopírovat celé naše příspěvky nebo jejich části a vydávat je za vlastní na jiném serveru, aby tak byla vytvářena duplicita na internetu. Při použití našich věcí, nebo pokud se inspirujete z našich stránek, jsou odkazy na naše stránky vítány.

Samozřejmě, že máme zapnutý Google Analytics, popřípadě další analytické programy (jako asi 100 % webových stránek na internetu), pokud vám to vadí, tak prostě nepoužívejte tyto stránky, ani žádné jiné. To je jediná obrana.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.